Kuyavia Cup 2019niedz. 26.05.2019 16:12
Wyniki końcowestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
138Maja Pietrzyk09UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA26:25222:41149:06
2137Hanna Pabich11UKS Azymut Pabianice18:27136:51255:18
 
118Jagoda Kurkowiak09WKS Grunwald Poznań42:093
117Jasmina Kurkowiak11. .58:454
 
 
 
K12 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
194Tosia Mianowska07UNTS Warszawa19:44130:00249:44
278Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper UKS Traper25:47224:06149:53
337Martyna Paszkiewicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA56:35440:19396:54
 
150Rozalia Radomska05SP nr 1 Mogilno50:126
151Ewelina Rogala05SP nr 1 Mogilno50:094
120Adrianna Grabianowska07WKS Grunwald Poznań33:093
149Amelia Ostrowska05SP nr 1 Mogilno50:115
 
 
 
K14 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
183Patrycja Ukleja06Azymut 45 Gdynia28:35232:51161:26
282Anna Nowak06Azymut 45 Gdynia27:53134:33262:26
339Anielka Sowa06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA31:29348:37380:06
446Agata Pupiec05UKS Siódemka Rumia52:43454:114106:54
 
40Paula Wojtysiak05UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKAnkl54:375
 
 
 
K16 (1)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
118Adrianna Filipiak03KS Hades Poznań56:12154:471110:59
 
 
 
K18 (3)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1145Julia Mianowska00UNTS Warszawa52:44158:281111:12
25PK Wiktoria PK Kozłowska01PATRIA Młynne65:50264:462130:36
34Olga Kozłowska01PATRIA Młynne71:54379:563151:50
 
 
 
K20/K21E (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1112Aleksandra Hornik00WKS Grunwald Poznań37:11155:37292:48
267Ewa Gwóźdź90Orientuś Łódź40:38257:11397:49
3110Hanna Wiśniewska90WKS Grunwald Poznań43:32354:35198:07
4138Maria Pabich82UKS Azymut Pabianice46:34567:224113:56
5125Agata Olejnik94UKS Orientuś Łódź46:31478:475125:18
6128Katarzyna Durzyńska925 Lubuski Pułk A Sulechów58:13680:356138:48
766Natalia Ewiak92Orientuś Łódź61:12781:297142:41
871Alicja Ewiak Paszynska00Orientuś Łódź61:14881:508143:04
 
69Katarzyna Winczewska92Orientuś Łódź67:149nkl
 
 
 
K21B (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
158Katarzyna Jędrowska00KS Hades Poznań69:36186:152155:51
224Anna Malanowska86. .95:093104:143199:23
 
140Barbara Hoffmann00. .nkl75:391
2Małgorzata Filipek89. .nkl107:044
74Dorota Adamczyk86SKARMAT Toruń69:552
 
 
 
K35/K40 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
148Marta Florkowska-Dwojak82WKS Grunwald Poznań46:49250:31197:20
2133Katarzyna Konc75UKS Azymut Pabianice42:28162:572105:25
384Ewa Ukleja80Azymut 45 Gdynia63:52366:153130:07
 
101Joanna Szewczyk78SKARMAT Toruń91:044
 
 
 
K45 (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
185Beata Nowak73Azymut 45 Gdynia29:25132:18161:43
27Jolanta Kozłowska74PATRIA Młynne37:04242:35279:39
393Dorota Mianowska74UNTS Warszawa50:37344:44395:21
449Agnieszka Pilarczyk-Pupiec71UKS Siódemka Rumia75:024116:124191:14
 
 
 
K50+ (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1100Mariola Wołowczyk68UNTS Warszawa38:29148:11186:40
262Elena Soloveva58PionerSK PionerSK49:57249:57299:54
326Małgorzata Krochmal58KU AZS WAT Warszawa58:21363:034121:24
497Małgorzata Wołek66UNTS Warszawa62:06460:453122:51
59Beata Gruszecka62Biskupice Biskupice87:33666:065153:39
655Krystyna Galicz51BKS Wataha Warszawa86:23594:046180:27
 
 
 
M10 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1142Tymon Kaszkiewicz09Azymut 45 Gdynia24:21126:43151:04
2143Leon Kaszkiewicz10Azymut 45 Gdynia33:24230:17263:41
 
 
 
M12 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1134Franek Krempiński07UKS Azymut Pabianice19:48125:53245:41
286Krzysztof Ukleja08Azymut 45 Gdynia23:35224:47148:22
3131Jędrzej Staniewski08KS Hades Poznań40:46331:54572:40
41Tomasz Zieliński07KS Hades Poznań47:41529:03376:44
512Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś Łódź47:09430:39477:48
 
148Wiktor Kwiatkowski05SP nr 1 Mogilnonkl
121Mateusz Grabianowski07WKS Grunwald Poznań47:536
 
 
 
M14 (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
156Bartłomiej Maciejewski06BKS Wataha Warszawa25:48126:55152:43
2139Maciej Sztranek06UKS Azymut Pabianice32:20247:50380:10
364Bartosz Stopczyński06BKS Wataha Warszawa52:00438:41290:41
489Mikołaj Ciechanowicz00Azymut 45 Gdynia49:35363:244112:59
535Emil Józefowicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA61:09589:557151:04
688Robert Stefaniak06Azymut 45 Gdynia93:13771:345164:47
741Piotr Jaszczyk06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA71:15698:098169:24
887Kacper Kilichowski00Azymut 45 Gdynia103:14883:376186:51
 
36Aleksander Błaszczyk00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKAnkl142:559
 
 
 
M16 (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
142Oskar Sowa03UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA46:58147:18294:16
298Stanisław Wołek04UNTS Warszawa55:44242:18198:02
 
 
 
M20/M21E (11)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1124Michał Olejnik92WKS Grunwald Poznań38:20159:53198:13
291Mateusz Wensław87Azymut 45 Gdynia42:07267:504109:57
354Karol Galicz86BKS Wataha Warszawa44:53467:302112:23
447PK Wojciech PK Dwojak81WKS Śląsk Wrocław44:47367:463112:33
5103Dariusz Sokalski84AZS WAT Warszawa50:12573:556124:07
617Mateusz Filipiak98KS Hades Poznań68:417132:278201:08
7104Kamil Szczepaniuk97AZS WAT Warszawa75:518129:207205:11
8105Bartłomiej Dolak98AZS WAT Warszawa76:099152:169228:25
 
59Dariusz Konarczak00KS Hades Poznań57:216nkl
115Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły PUKS Młode Orłynkl70:365
130Jakub Szczygielski931 PBL bydgoszcznkl
 
 
 
M21B (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1135Piotr Krempiński76UKS Azymut Pabianice45:29270:151115:44
2136Michał Łubis85UKS Azymut Pabianice44:23176:462121:09
344Mateusz Aftyka54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA60:15392:244152:39
425Adam Krochmal86UNTS Warszawa78:004117:045195:04
 
141Rafał Kluska98SKARMAT Toruń83:433
 
 
 
M35 (7)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
123Piotr From83CSLog Grudziądz38:10152:44190:54
277Krzysztof Wojciechowski74SKARMAT Toruń38:13256:39394:52
3113Błażej Meller84KS Hades Poznań63:27383:354147:02
468Marcin Mataczyński802 pinż Inowrocław81:024132:116213:13
 
154Marcin UklejaAzymut 45 Gdynia89:335nkl
79Łukasz Włodarczyk80UKS Traper UKS Trapernkl103:215
108Sebastian Wojciech83Wilga Orient Wilga Orient54:102
 
 
 
M40 (5)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
192Jacek Nowak76Azymut 45 Gdynia33:43148:22182:05
252Radosław Balmowski002 pinż Inowrocław38:35255:13293:48
381Piotr Pancerz77. .43:44361:363105:20
457Mikołaj Maciejewski76BKS Wataha Warszawa73:354121:074194:42
5132Krzysztof Łątkowski79KB MANIAC Poznań106:125151:045257:16
 
 
 
M45 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
129Janusz Gliszczynski74Terenowe RENDEZ- Terenowe RENDEZ-VOUS41:19152:13193:32
216Marek Filipiak73KS Hades Poznań47:00252:56299:56
395Rafał Mianowski73UNTS Warszawa47:08353:043100:12
465Grzegorz Grajek702 pinż Inowrocław53:47580:514134:38
560Paweł Szynkarek71Samowolka Samowolka74:386128:125202:50
 
34Tomasz Kosicki71Ok!Sport Warszawa53:374nkl
 
 
 
M50 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
115Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN Ostróda39:05148:02187:07
251Tomasz Klasa66KS Hades Poznań45:32253:01298:33
350Mariusz Pupiec69UKS Siódemka Rumia51:50577:173129:07
453Robert Szociński652 pinż Inowrocław73:13681:085154:21
5107Trond Sandal65JFTC JFTC86:43779:594166:42
661Paweł Czaplicki68Czasem Lasem49:503128:117178:01
 
114Słaomir Burchardt66CSWLąd Poznańnkl83:586
73Wojciech Kluska68SKARMAT Toruń50:114nkl
 
 
 
M55 (8)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
18Jacek Kozłowski63PATRIA Młynne32:14337:52170:06
299Marek Wołowczyk63UNTS Warszawa32:12238:50271:02
313Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś Łódź29:43146:24676:07
496Andrzej Wołek64UNTS Warszawa38:55545:35584:30
5144Jerzy Porzycz61Azymut 45 Gdynia39:52644:53484:45
611Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda37:25449:19786:44
 
70Zbigniew Klawczyński62UMKS Kwidzyn Kwidzynnkl43:263
10Jarek Gruszecki62Biskupice Biskupicenkl
 
 
 
M60 (6)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
163Mikhail Solovev56PionerSK PionerSK39:01146:49285:50
227Grzegorz Krochmal00KU AZS WAT Warszawa40:36246:10186:46
375Waldemar Fijor58SKARMAT Toruń45:34355:145100:48
414Bogdan Lewoń55UMKS ORKAN Ostróda54:06554:264108:32
576Wiesław Steinke59SKARMAT Toruń48:18480:066128:24
 
127Zbigniew Madrzynski56UMKS Kwidzyn Kwidzyn51:253
 
 
 
M65+ (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1109Edward Pokora44UMKS Kwidzyn Kwidzyn49:39152:481102:27
 
43Zdzisław Dominiak54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA50:162nkl
 
 
 
RKM/10R (2)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
156Mateusz Bałażyk08UKS Traper UKS Traper25:311
152Piotr Rogala11SP nr 1 Mogilno48:192
 
 
 
R Długa (4)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1155Paweł Jusik84www.poznajpoznan Poznań74:53168:561143:49
 
21Amelia Farbotko04Forest Gang Fotest Gang170:352nkl
20Ania Farbotko77Forest Gang Fotest Gang170:374nkl
22Patrycja Farbotko10Forest Gang Fotest Gang170:363
 
 
 
R Średnia (9)
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubE1E2Czas
1153Justyna Wensław89Azymut 45 Gdynia36:41136:56173:37
2122Anna Hutnik891 Brygada Logist Bydgoszcz61:08548:512109:59
3111Francisco Elias19Refugee Team Refugee Team68:56651:023119:58
4123Łukasz Reiwer81Samodzielna Grup Bydgoszcz44:55380:596125:54
519Agnieszka Filipiak75KS Hades Poznań57:24492:337149:57
 
30Katarzyna Lemke81Fordon Team Bydgoszcznkl55:284
33Marta Kubiszewska84Fordon Team Bydgoszcznkl63:295
72Dawid Adamczyk86SKARMAT Toruńnkl
129Bartłomiej Krause81www.poznajpoznan Poznań40:212