Kuyavia Cup 2019niedz. 26.05.2019 16:11
Wyniki nieoficjalne - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10 (4/4)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
138Maja Pietrzyk09UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA22:41
2137Hanna Pabich11UKS Azymut Pabianice36:51
3118Jagoda Kurkowiak09WKS Grunwald Poznań42:09
4117Jasmina Kurkowiak11. .58:45
 
 
 
K12 (6/7)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
178Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper UKS Traper24:06
294Tosia Mianowska07UNTS Warszawa30:00
337Martyna Paszkiewicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA40:19
4151Ewelina Rogala05SP nr 1 Mogilno50:09
5149Amelia Ostrowska05SP nr 1 Mogilno50:11
6150Rozalia Radomska05SP nr 1 Mogilno50:12
 
 
 
K14 (5/5)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
183Patrycja Ukleja06Azymut 45 Gdynia32:51
282Anna Nowak06Azymut 45 Gdynia34:33
339Anielka Sowa06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA48:37
446Agata Pupiec05UKS Siódemka Rumia54:11
540Paula Wojtysiak05UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA54:37
 
 
 
K16 (1/1)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
118Adrianna Filipiak03KS Hades Poznań54:47
 
 
 
K18 (3/3)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1145Julia Mianowska00UNTS Warszawa58:28
25PK Wiktoria PK Kozłowska01PATRIA Młynne64:46
34Olga Kozłowska01PATRIA Młynne79:56
 
 
 
K20/K21E (9/9)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1110Hanna Wiśniewska90WKS Grunwald Poznań54:35
2112Aleksandra Hornik00WKS Grunwald Poznań55:37
367Ewa Gwóźdź90Orientuś Łódź57:11
4138Maria Pabich82UKS Azymut Pabianice67:22
5125Agata Olejnik94UKS Orientuś Łódź78:47
6128Katarzyna Durzyńska925 Lubuski Pułk A Sulechów80:35
766Natalia Ewiak92Orientuś Łódź81:29
871Alicja Ewiak Paszynska00Orientuś Łódź81:50
 
69Katarzyna Winczewska92Orientuś Łódźnkl
 
 
 
K21B (4/4)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1140Barbara Hoffmann00. .75:39
258Katarzyna Jędrowska00KS Hades Poznań86:15
324Anna Malanowska86. .104:14
42Małgorzata Filipek89. .107:04
 
 
 
K35/K40 (4/4)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
148Marta Florkowska-Dwojak82WKS Grunwald Poznań50:31
2133Katarzyna Konc75UKS Azymut Pabianice62:57
384Ewa Ukleja80Azymut 45 Gdynia66:15
4101Joanna Szewczyk78SKARMAT Toruń91:04
 
 
 
K45 (4/4)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
185Beata Nowak73Azymut 45 Gdynia32:18
27Jolanta Kozłowska74PATRIA Młynne42:35
393Dorota Mianowska74UNTS Warszawa44:44
449Agnieszka Pilarczyk-Pupiec71UKS Siódemka Rumia116:12
 
 
 
K50+ (6/6)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1100Mariola Wołowczyk68UNTS Warszawa48:11
262Elena Soloveva58PionerSK PionerSK49:57
397Małgorzata Wołek66UNTS Warszawa60:45
426Małgorzata Krochmal58KU AZS WAT Warszawa63:03
59Beata Gruszecka62Biskupice Biskupice66:06
655Krystyna Galicz51BKS Wataha Warszawa94:04
 
 
 
M10 (2/2)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1142Tymon Kaszkiewicz09Azymut 45 Gdynia26:43
2143Leon Kaszkiewicz10Azymut 45 Gdynia30:17
 
 
 
M12 (6/7)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
186Krzysztof Ukleja08Azymut 45 Gdynia24:47
2134Franek Krempiński07UKS Azymut Pabianice25:53
31Tomasz Zieliński07KS Hades Poznań29:03
412Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś Łódź30:39
5131Jędrzej Staniewski08KS Hades Poznań31:54
 
148Wiktor Kwiatkowski05SP nr 1 Mogilnonkl
 
 
 
M14 (9/9)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
156Bartłomiej Maciejewski06BKS Wataha Warszawa26:55
264Bartosz Stopczyński06BKS Wataha Warszawa38:41
3139Maciej Sztranek06UKS Azymut Pabianice47:50
489Mikołaj Ciechanowicz00Azymut 45 Gdynia63:24
588Robert Stefaniak06Azymut 45 Gdynia71:34
687Kacper Kilichowski00Azymut 45 Gdynia83:37
735Emil Józefowicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA89:55
841Piotr Jaszczyk06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA98:09
936Aleksander Błaszczyk00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA142:55
 
 
 
M16 (2/2)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
198Stanisław Wołek04UNTS Warszawa42:18
242Oskar Sowa03UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA47:18
 
 
 
M20/M21E (10/13)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1124Michał Olejnik92WKS Grunwald Poznań59:53
254Karol Galicz86BKS Wataha Warszawa67:30
347PK Wojciech PK Dwojak81WKS Śląsk Wrocław67:46
491Mateusz Wensław87Azymut 45 Gdynia67:50
5115Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły70:36
6103Dariusz Sokalski84AZS WAT Warszawa73:55
7104Kamil Szczepaniuk97AZS WAT Warszawa129:20
817Mateusz Filipiak98KS Hades Poznań132:27
9105Bartłomiej Dolak98AZS WAT Warszawa152:16
 
59Dariusz Konarczak00KS Hades Poznańnkl
 
 
 
M21B (5/6)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1135Piotr Krempiński76UKS Azymut Pabianice70:15
2136Michał Łubis85UKS Azymut Pabianice76:46
3141Rafał Kluska98SKARMAT Toruń83:43
444Mateusz Aftyka54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA92:24
525Adam Krochmal86UNTS Warszawa117:04
 
 
 
M35 (7/7)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
123Piotr From83CSLog Grudziądz52:44
2108Sebastian Wojciech83Wilga Orient Wilga Orient54:10
377Krzysztof Wojciechowski74SKARMAT Toruń56:39
4113Błażej Meller84KS Hades Poznań83:35
579Łukasz Włodarczyk80UKS Traper UKS Traper103:21
668Marcin Mataczyński802 pinż Inowrocław132:11
 
154Marcin UklejaAzymut 45 Gdyniankl
 
 
 
M40 (5/5)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
192Jacek Nowak76Azymut 45 Gdynia48:22
252Radosław Balmowski002 pinż Inowrocław55:13
381Piotr Pancerz77. .61:36
457Mikołaj Maciejewski76BKS Wataha Warszawa121:07
5132Krzysztof Łątkowski79KB MANIAC Poznań151:04
 
 
 
M45 (6/6)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
129Janusz Gliszczynski74Terenowe RENDEZ- Terenowe RENDEZ-VOUS52:13
216Marek Filipiak73KS Hades Poznań52:56
395Rafał Mianowski73UNTS Warszawa53:04
465Grzegorz Grajek702 pinż Inowrocław80:51
560Paweł Szynkarek71Samowolka Samowolka128:12
 
34Tomasz Kosicki71Ok!Sport Warszawankl
 
 
 
M50 (8/8)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
115Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN Ostróda48:02
251Tomasz Klasa66KS Hades Poznań53:01
350Mariusz Pupiec69UKS Siódemka Rumia77:17
4107Trond Sandal65JFTC JFTC79:59
553Robert Szociński652 pinż Inowrocław81:08
6114Słaomir Burchardt66CSWLąd Poznań83:58
761Paweł Czaplicki68Czasem Lasem128:11
 
73Wojciech Kluska68SKARMAT Toruńnkl
 
 
 
M55 (8/8)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
18Jacek Kozłowski63PATRIA Młynne37:52
299Marek Wołowczyk63UNTS Warszawa38:50
370Zbigniew Klawczyński62UMKS Kwidzyn Kwidzyn43:26
4144Jerzy Porzycz61Azymut 45 Gdynia44:53
596Andrzej Wołek64UNTS Warszawa45:35
613Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś Łódź46:24
711Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda49:19
 
10Jarek Gruszecki62Biskupice Biskupicenkl
 
 
 
M60 (6/6)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
127Grzegorz Krochmal00KU AZS WAT Warszawa46:10
263Mikhail Solovev56PionerSK PionerSK46:49
3127Zbigniew Madrzynski56UMKS Kwidzyn Kwidzyn51:25
414Bogdan Lewoń55UMKS ORKAN Ostróda54:26
575Waldemar Fijor58SKARMAT Toruń55:14
676Wiesław Steinke59SKARMAT Toruń80:06
 
 
 
M65+ (2/2)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1109Edward Pokora44UMKS Kwidzyn Kwidzyn52:48
 
43Zdzisław Dominiak54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKAnkl
 
 
 
RKM/10R (2/4)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1156Mateusz Bałażyk08UKS Traper UKS Traper25:31
2152Piotr Rogala11SP nr 1 Mogilno48:19
 
 
 
R Długa (3/5)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1155Paweł Jusik84www.poznajpoznan Poznań68:56
 
20Ania Farbotko77Forest Gang Fotest Gangnkl
21Amelia Farbotko04Forest Gang Fotest Gangnkl
 
 
 
R Średnia (7/12)Status: 16:11
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1153Justyna Wensław89Azymut 45 Gdynia36:56
2122Anna Hutnik891 Brygada Logist Bydgoszcz48:51
3111Francisco Elias19Refugee Team Refugee Team51:02
430Katarzyna Lemke81Fordon Team Bydgoszcz55:28
533Marta Kubiszewska84Fordon Team Bydgoszcz63:29
6123Łukasz Reiwer81Samodzielna Grup Bydgoszcz80:59
719Agnieszka Filipiak75KS Hades Poznań92:33