Kuyavia Cup 2019sob. 25.05.2019 19:25
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10 (2/2)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1137Hanna Pabich11UKS Azymut Pabianice18:27
238Maja Pietrzyk09UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA26:25
 
 
 
K12 (4/4)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
194Tosia Mianowska07UNTS Warszawa19:44
278Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper UKS Traper25:47
3120Adrianna Grabianowska07WKS Grunwald Poznań33:09
437Martyna Paszkiewicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA56:35
 
 
 
K14 (5/5)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
182Anna Nowak06Azymut 45 Gdynia27:53
283Patrycja Ukleja06Azymut 45 Gdynia28:35
339Anielka Sowa06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA31:29
446Agata Pupiec05UKS Siódemka Rumia52:43
 
40Paula Wojtysiak05UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKAnkl
 
 
 
K16 (1/1)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
118Adrianna Filipiak03KS Hades Poznań56:12
 
 
 
K18 (3/3)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1145Julia Mianowska00UNTS Warszawa52:44
25PK Wiktoria PK Kozłowska01PATRIA Młynne65:50
34Olga Kozłowska01PATRIA Młynne71:54
 
 
 
K20/K21E (9/10)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1112Aleksandra Hornik00WKS Grunwald Poznań37:11
267Ewa Gwóźdź90Orientuś Łódź40:38
3110Hanna Wiśniewska90WKS Grunwald Poznań43:32
4125Agata Olejnik94UKS Orientuś Łódź46:31
5138Maria Pabich82UKS Azymut Pabianice46:34
6128Katarzyna Durzyńska925 Lubuski Pułk A Sulechów58:13
766Natalia Ewiak92Orientuś Łódź61:12
871Alicja Ewiak Paszynska00Orientuś Łódź61:14
969Katarzyna Winczewska92Orientuś Łódź67:14
 
 
 
K21B (5/5)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
158Katarzyna Jędrowska00KS Hades Poznań69:36
274Dorota Adamczyk86SKARMAT Toruń69:55
324Anna Malanowska86. .95:09
 
140Barbara Hoffmann00. .nkl
2Małgorzata Filipek89. .nkl
 
 
 
K35/K40 (3/3)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1133Katarzyna Konc75UKS Azymut Pabianice42:28
248Marta Florkowska-Dwojak82WKS Grunwald Poznań46:49
384Ewa Ukleja80Azymut 45 Gdynia63:52
 
 
 
K45 (4/4)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
185Beata Nowak73Azymut 45 Gdynia29:25
27Jolanta Kozłowska74PATRIA Młynne37:04
393Dorota Mianowska74UNTS Warszawa50:37
449Agnieszka Pilarczyk-Pupiec71UKS Siódemka Rumia75:02
 
 
 
K50+ (6/6)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1100Mariola Wołowczyk68UNTS Warszawa38:29
262Elena Soloveva58PionerSK PionerSK49:57
326Małgorzata Krochmal58KU AZS WAT Warszawa58:21
497Małgorzata Wołek66UNTS Warszawa62:06
555Krystyna Galicz51BKS Wataha Warszawa86:23
69Beata Gruszecka62Biskupice Biskupice87:33
 
 
 
M10 (2/2)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1142Tymon Kaszkiewicz09Azymut 45 Gdynia24:21
2143Leon Kaszkiewicz10Azymut 45 Gdynia33:24
 
 
 
M12 (6/6)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1134Franek Krempiński07UKS Azymut Pabianice19:48
286Krzysztof Ukleja08Azymut 45 Gdynia23:35
3131Jędrzej Staniewski08KS Hades Poznań40:46
412Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś Łódź47:09
51Tomasz Zieliński07KS Hades Poznań47:41
6121Mateusz Grabianowski07WKS Grunwald Poznań47:53
 
 
 
M14 (9/9)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
156Bartłomiej Maciejewski06BKS Wataha Warszawa25:48
2139Maciej Sztranek06UKS Azymut Pabianice32:20
389Mikołaj Ciechanowicz00Azymut 45 Gdynia49:35
464Bartosz Stopczyński06BKS Wataha Warszawa52:00
535Emil Józefowicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA61:09
641Piotr Jaszczyk06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA71:15
788Robert Stefaniak06Azymut 45 Gdynia93:13
887Kacper Kilichowski00Azymut 45 Gdynia103:14
 
36Aleksander Błaszczyk00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKAnkl
 
 
 
M16 (2/2)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
142Oskar Sowa03UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA46:58
298Stanisław Wołek04UNTS Warszawa55:44
 
 
 
M20/M21E (11/13)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1124Michał Olejnik92WKS Grunwald Poznań38:20
291Mateusz Wensław87Azymut 45 Gdynia42:07
347PK Wojciech PK Dwojak81WKS Śląsk Wrocław44:47
454Karol Galicz86BKS Wataha Warszawa44:53
5103Dariusz Sokalski84AZS WAT Warszawa50:12
659Dariusz Konarczak00KS Hades Poznań57:21
717Mateusz Filipiak98KS Hades Poznań68:41
8104Kamil Szczepaniuk97AZS WAT Warszawa75:51
9105Bartłomiej Dolak98AZS WAT Warszawa76:09
 
115Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły PUKS Młode Orłynkl
130Jakub Szczygielski931 PBL bydgoszcznkl
 
 
 
M21B (4/5)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1136Michał Łubis85UKS Azymut Pabianice44:23
2135Piotr Krempiński76UKS Azymut Pabianice45:29
344Mateusz Aftyka54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA60:15
425Adam Krochmal86UNTS Warszawa78:00
 
 
 
M35 (6/6)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
123Piotr From83CSLog Grudziądz38:10
277Krzysztof Wojciechowski74SKARMAT Toruń38:13
3113Błażej Meller84KS Hades Poznań63:27
468Marcin Mataczyński802 pinż Inowrocław81:02
5154Marcin UklejaAzymut 45 Gdynia89:33
 
79Łukasz Włodarczyk80UKS Traper UKS Trapernkl
 
 
 
M40 (5/6)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
192Jacek Nowak76Azymut 45 Gdynia33:43
252Radosław Balmowski002 pinż Inowrocław38:35
381Piotr Pancerz77. .43:44
457Mikołaj Maciejewski76BKS Wataha Warszawa73:35
5132Krzysztof Łątkowski79KB MANIAC Poznań106:12
 
 
 
M45 (6/6)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
129Janusz Gliszczynski74Terenowe RENDEZ- Terenowe RENDEZ-VOUS41:19
216Marek Filipiak Filipiak73KS Hades Poznań47:00
395Rafał Mianowski73UNTS Warszawa47:08
434Tomasz Kosicki71Ok!Sport Warszawa53:37
565Grzegorz Grajek702 pinż Inowrocław53:47
660Paweł Szynkarek71Samowolka Samowolka74:38
 
 
 
M50 (8/8)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
115Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN Ostróda39:05
251Tomasz Klasa66KS Hades Poznań45:32
361Paweł Czaplicki68Czasem Lasem49:50
473Wojciech Kluska68SKARMAT Toruń50:11
550Mariusz Pupiec69UKS Siódemka Rumia51:50
653Robert Szociński652 pinż Inowrocław73:13
7107Trond Sandal65JFTC JFTC86:43
 
114Słaomir Burchardt66CSWLąd Poznańnkl
 
 
 
M55 (7/8)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
113Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś Łódź29:43
299Marek Wołowczyk63UNTS Warszawa32:12
38Jacek Kozłowski63PATRIA Młynne32:14
411Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda37:25
596Andrzej Wołek64UNTS Warszawa38:55
6144Jerzy Porzycz61Azymut 45 Gdynia39:52
 
70Zbigniew Klawczyński62UMKS Kwidzyn Kwidzynnkl
 
 
 
M60 (5/5)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
163Mikhail Solovev56PionerSK PionerSK39:01
227Grzegorz Krochmal00KU AZS WAT Warszawa40:36
375Waldemar Fijor58SKARMAT Toruń45:34
476Wiesław Steinke59SKARMAT Toruń48:18
514Bogdan Lewoń55UMKS ORKAN Ostróda54:06
 
 
 
M65+ (2/2)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1109Edward Pokora44UMKS Kwidzyn Kwidzyn49:39
243Zdzisław Dominiak54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA50:16
 
 
 
R Długa (4/5)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1155Paweł Jusik84www.poznajpoznan Poznań74:53
221Amelia Farbotko Farbotko04Forest Gang Fotest Gang170:35
322Patrycja Farbotko10Forest Gang Fotest Gang170:36
420Ania Farbotko77Forest Gang Fotest Gang170:37
 
 
 
R Średnia (9/13)Status: 19:24
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1153Justyna Wencław89Azymut 45 Gdynia36:41
2129Bartłomiej Krause81www.poznajpoznan Poznań40:21
3123Łukasz Reiwer81Samodzielna Grup Bydgoszcz44:55
419Agnieszka Filipiak75KS Hades Poznań57:24
5122Anna Hutnik891 Brygada Logist Bydgoszcz61:08
6111Francisco Elias19Refugee Team Refugee Team68:56
 
30Katarzyna Lemke81Fordon Team Bydgoszcznkl
72Dawid Adamczyk86SKARMAT Toruńnkl
33Marta Kubiszewska84Fordon Team Bydgoszcznkl