Kuyavia Cup 2019pt. 24.05.2019 18:07
Lista startowa wg kategorii - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
137886698Hanna Pabich11UKS Azymut Pabianice3:0025:00
382102061Maja Pietrzyk09UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA6:0019:00
118249927Jagoda Kurkowiak09WKS Grunwald Poznań22:00
117249932Jasmina Kurkowiak11. .16:00
 
 
K12 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
372102055Martyna Paszkiewicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA12:0027:00
78Wiktoria Włodarczyk08UKS Traper UKS Traper15:0021:00
120249925Adrianna Grabianowska07WKS Grunwald Poznań18:00
948131207Tosia Mianowska07UNTS Warszawa21:0015:00
150Rozalia Radomska05SP nr 1 Mogilno24:00
151Ewelina Rogala05SP nr 1 Mogilno18:00
146Kinga Kaczmarek05SP nr 1 Mogilno30:00
149Amelia Ostrowska05SP nr 1 Mogilno12:00
 
 
K14 (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
392013791Anielka Sowa06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA30:0042:00
839201832Patrycja Ukleja06Azymut 45 Gdynia33:0039:00
402090691Paula Wojtysiak05UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA36:0036:00
46895251Agata Pupiec05UKS Siódemka Rumia39:0033:00
829201831Anna Nowak06Azymut 45 Gdynia42:0030:00
 
 
K16 (1)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
188000831Adrianna Filipiak03KS Hades Poznań0:000:00
 
 
K18 (3)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
42021371Olga Kozłowska01PATRIA Młynne26:0032:00
1458221001Julia Mianowska00UNTS Warszawa29:0029:00
52021372Maria Kozłowska01PATRIA Młynne32:0026:00
 
 
K20/K21E (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1128645196Aleksandra Hornik00WKS Grunwald Poznań1:0045:00
1288636511Katarzyna Durzyńska925 Lubuski Pułk A Sulechów4:0045:00
69Katarzyna Winczewska92Orientuś Łódź7:0045:00
1108640913Hanna Wiśniewska90WKS Grunwald Poznań10:0045:00
71505003Alicja Ewiak Paszynska00Orientuś Łódź13:0045:00
1258646294Agata Olejnik94UKS Orientuś Łódź16:0045:00
667200173Natalia Ewiak92Orientuś Łódź19:0045:00
6345998Wiktoria Kozłowska99PATRIA Młynne22:0045:00
678667266Ewa Gwóźdź90Orientuś Łódź25:0045:00
138553466Maria Pabich82UKS Azymut Pabianice28:0045:00
 
 
K21B (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
2Małgorzata Filipek89. .1:0010:00
74435226Dorota Adamczyk86SKARMAT Toruń4:00
241411181Anna Malanowska86. .7:007:00
587203781Katarzyna Jędrowska00KS Hades Poznań10:004:00
140887095Barbara Hoffmann00. .13:001:00
 
 
K35/K40 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1337204651Katarzyna Konc75UKS Azymut Pabianice35:009:00
849201840Ewa Ukleja80Azymut 45 Gdynia38:006:00
48Marta Florkowska-Dwojak82WKS Grunwald Poznań41:003:00
101431924Joanna Szewczyk78SKARMAT Toruń0:00
 
 
K45 (4)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
7Jolanta Kozłowska74PATRIA Młynne40:0049:00
49219170Agnieszka Pilarczyk-Pupiec71UKS Siódemka Rumia43:0046:00
931408260Dorota Mianowska74UNTS Warszawa46:0043:00
859201836Beata Nowak73Azymut 45 Gdynia49:0040:00
 
 
K50+ (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1001393099Mariola Wołowczyk68UNTS Warszawa2:0017:00
622055111Elena Soloveva58PionerSK PionerSK5:0014:00
971408259Małgorzata Wołek66UNTS Warszawa8:0011:00
268080258Małgorzata Krochmal58KU AZS WAT Warszawa11:008:00
9Beata Gruszecka62Biskupice Biskupice14:005:00
551951826Krystyna Galicz51BKS Wataha Warszawa17:002:00
 
 
M10 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1421421941Tymon Kaszkiewicz09Azymut 45 Gdynia15:0012:00
143886656Leon Kaszkiewicz10Azymut 45 Gdynia18:009:00
 
 
M12 (10)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
12067836Tomasz Zieliński07KS Hades Poznań24:0044:00
121249924Mateusz Grabianowski07WKS Grunwald Poznań27:00
1347202778Franek Krempiński07UKS Azymut Pabianice30:0038:00
1312067845Jędrzej Staniewski08KS Hades Poznań33:0035:00
362102056Alan Mozia00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA36:0029:00
869201833Krzysztof Ukleja08Azymut 45 Gdynia39:0026:00
127070923Maksymilian Młynarczyk07UKS Orientuś Łódź42:0023:00
152Franciszek Wełnic05SP nr 1 Mogilno32:00
148Wiktor Kwiatkowski05SP nr 1 Mogilno47:00
147Mikołaj Kamyszek05SP nr 1 Mogilno41:00
 
 
M14 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
412102064Piotr Jaszczyk06UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA20:0021:00
1392043890Maciej Sztranek06UKS Azymut Pabianice23:0018:00
87887217Kacper Kilichowski00Azymut 45 Gdynia26:0012:00
568092006Bartłomiej Maciejewski06BKS Wataha Warszawa29:009:00
352102057Emil Józefowicz00UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA32:006:00
88502209Robert Stefaniak06Azymut 45 Gdynia35:000:00
641986008Bartosz Stopczyński06BKS Wataha Warszawa38:0015:00
89887218Mikołaj Ciechanowicz00Azymut 45 Gdynia41:003:00
 
 
M16 (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
422102070Oskar Sowa03UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA42:0045:00
981212199Stanisław Wołek04UNTS Warszawa45:0042:00
 
 
M20/M21E (13)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
478640911Wojciech Dwojak81WKS Śląsk Wrocław0:0045:00
1038667186Dariusz Sokalski84AZS WAT Warszawa3:0045:00
1248653291Michał Olejnik92WKS Grunwald Poznań6:0045:00
919101164Mateusz Wensław87Azymut 45 Gdynia9:0045:00
547771986Karol Galicz86BKS Wataha Warszawa12:0045:00
178000832Mateusz Filipiak98KS Hades Poznań15:0045:00
1058664974Bartłomiej Dolak98AZS WAT Warszawa18:0045:00
1068653083Tadeusz Piłkowski90Ok!Sport Warszawa21:0045:00
1048667602Kamil Szczepaniuk97AZS WAT Warszawa24:0045:00
59501149Dariusz Konarczak00KS Hades Poznań27:0045:00
130Jakub Szczygielski931 PBL bydgoszcz30:0045:00
909201837Maciej Hewelt90Azymut 45 Gdynia33:0045:00
1158631571Wojciech Dudek94PUKS Młode Orły PUKS Młode Orły36:0045:00
 
 
M21B (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
442090694Mateusz Aftyka54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA2:0016:00
136887216Michał Łubis85UKS Azymut Pabianice5:0013:00
258210586Adam Krochmal86UNTS Warszawa8:0010:00
3Marek Lewandowski91. .11:007:00
1357202779Piotr Krempiński76UKS Azymut Pabianice14:004:00
141435228Rafał Kluska98SKARMAT Toruń1:00
 
 
M35 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
777200055Krzysztof Wojciechowski74SKARMAT Toruń15:0036:00
1132067846Błażej Meller84KS Hades Poznań18:0033:00
681411428Marcin Mataczyński80. .21:0030:00
79Łukasz Włodarczyk80UKS Traper UKS Traper24:0027:00
23Piotr From83CSLog Grudziądz27:0024:00
108Sebastian Wojciech83Wilga Orient Wilga Orient21:00
 
 
M40 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
132412341Krzysztof Łątkowski79KB MANIAC Poznań22:0043:00
578300176Mikołaj Maciejewski76BKS Wataha Warszawa25:0040:00
527205882Radosław Balmowski002 pinż Inowrocław28:0037:00
28Marcin Danielewicz75. .31:00
928100276Jacek Nowak76Azymut 45 Gdynia34:0034:00
81Piotr Pancerz77. .37:0031:00
 
 
M45 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
651419983Grzegorz Grajek702 pinż Inowrocław2:0017:00
29887086Janusz Gliszczynski74Terenowe RENDEZ- Terenowe RENDEZ-VOUS5:0014:00
95886687Rafał Mianowski73UNTS Warszawa8:0011:00
341412342Tomasz Kosicki71Ok!Sport Warszawa11:008:00
168000830Marek Filipiak Filipiak73KS Hades Poznań14:005:00
602127815Paweł Szynkarek71Samowolka Samowolka17:002:00
 
 
M50 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
15887093Jarosław Bartczak68UMKS ORKAN Ostróda29:0050:00
531426889Robert Szociński652 pinż Inowrocław32:0047:00
1149202014Słaomir Burchardt66CSWLąd Poznań35:0044:00
73435242Wojciech Kluska68SKARMAT Toruń38:0041:00
50349942Mariusz Pupiec69UKS Siódemka Rumia41:0038:00
61Paweł Czaplicki68Czasem Lasem44:0035:00
511966423Tomasz Klasa66KS Hades Poznań47:0032:00
107Trond Sandal65JFTC JFTC50:0029:00
 
 
M55 (8)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
1448660493Jerzy Porzycz61Azymut 45 Gdynia15:0042:00
991393090Marek Wołowczyk63UNTS Warszawa18:0039:00
8Jacek Kozłowski63PATRIA Młynne21:0036:00
961409497Andrzej Wołek64UNTS Warszawa24:0033:00
10Jarek Gruszecki62Biskupice Biskupice27:0030:00
137150264Piotr Młynarczyk64UKS Orientuś Łódź30:0027:00
118655943Bogdan Lech60UMKS ORKAN Ostróda33:0024:00
701419860Zbigniew Klawczyński62UMKS Kwidzyn Kwidzyn36:0021:00
 
 
M60 (6)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
632055122Mikhail Solovev56PionerSK PionerSK14:0028:00
75430901Waldemar Fijor58SKARMAT Toruń17:0025:00
14413396Bogdan Lewoń55UMKS ORKAN Ostróda20:0022:00
767204934Wiesław Steinke59SKARMAT Toruń23:0019:00
278280359Grzegorz Krochmal00KU AZS WAT Warszawa26:0016:00
1279102706Zbigniew Madrzynski56UMKS Kwidzyn Kwidzyn13:00
 
 
M65+ (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
109412004Edward Pokora44UMKS Kwidzyn Kwidzyn3:003:00
432103960Zdzisław Dominiak54UKS DĘBOŁĘKA DĘBOŁĘKA6:006:00
 
 
RKM/10R (2)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
80Alicja Włodarczyk15UKS Traper UKS Traper0:003:00
119553475Patrycja Kurkowiak81WKS Grunwald Poznań0:00
 
 
R Długa (5)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
22Patrycja Farbotko10Forest Gang Fotest Gang2:0014:00
102Piotr Wdowczyk832 pinż Inowrocław5:0011:00
20Ania Farbotko77Forest Gang Fotest Gang8:008:00
21Amelia Farbotko Farbotko04Forest Gang Fotest Gang11:005:00
126Zbigniew Madrzynski56UMKS Kwidzyn Kwidzyn2:00
 
 
R Średnia (12)
NrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubE1E2
45Angel Almansa80Refugee Team Refugee Team1:0028:00
30Katarzyna Lemke81Fordon Team Bydgoszcz4:0025:00
72435247Dawid Adamczyk86SKARMAT Toruń7:00
123Łukasz Reiwer81Samodzielna Grup Bydgoszcz10:00
192067831Agnieszka Filipiak75KS Hades Poznań13:0022:00
31Adrian Świder83Fordon Team Bydgoszcz16:0019:00
111Francisco Elias19Refugee Team Refugee Team19:0016:00
32Patryk Wyrzykowski85Fordon Team Bydgoszcz22:0013:00
122Anna Hutnik891 Brygada Logist Bydgoszcz25:0010:00
116Łukasz Zimmer81PACKMAN TEAM PACKMAN TEAM28:007:00
33Marta Kubiszewska84Fordon Team Bydgoszcz31:004:00
129Bartłomiej Krause81www.poznajpoznan Poznań34:001:00